Skip to content

 

Zobu taisnošanas kapes ir pierādījušas savu efektivitāti ne tikai vieglākos estētiskas zobu taisnošanas gadījumos, bet arī sarežģītās sakodiena koriģēšanas situācijās.

Ar kapēm tiek likvidētas spraugas starp zobiem, iztaisnoti saspiestie zobi, salabots sakodiens.

 

Zobu taisnošanai nav vecuma ierobežojuma.

Galvenais nosacījums – būt motivētam un pastāvīgi nēsāt kapes 22 stundas diennaktī.

 

Ordoline ir jaunākās paaudzes ortodontisko kapju sistēma.

Pateicoties inovatīvajām tehnoloģijām, pārbaudītiem ārstēšanas protokoliem un plašai ortodontisko instrumentu klāsta integrācijai, ar Ordoline ortodontiskajām kapēm var veiksmīgi iztaisnot zobus un regulēt sakodienu pat vissarežģītākajos gadījumos.Ordoline kapes tiek ražotas Eiropas Savienībā  un ir izgatavotas no veselībai nekaitīga PET-G termoplastiskā poliestera, lai tās būtu gandrīz neredzamas, ērtas un efektīvas. 


Ordoline centrā katra kape tiek rūpīgi izgriezta atbilstoši pacienta smaganu līnijām, lai novērstu smaganu recesiju.


Kapes tiek izstrādātas pēc individuāla ārstēšanas plāna, rūpīgi aprēķinot ārstēšanas ilgumu un vēlamo rezultātu.


Lai ārstēšana būtu efektīva, Ordoline ievēro stingru ražošanas procesa un kvalitātes kontroli. 

Ārstēšanas process un ilgums

1. solis. Konsultācijas laikā ārsts veiks nepieciešamos izmeklējumus (zobu nospiedumu, sejas un zobu fotogrāfijas, rentgenu), lai varētu sagatavot ārstēšanas plānu.

 

2. solis. Katram pacientam tiek sagatavots individuāls ārstēšanas plāns. Digitālā 3D vizualizācijā var redzēt, kā katra kape mainīs zobu stāvokli, kāds būs gala rezultāts un ārstēšanas ilgums.

 

3. solis. Ortodontisko kapju izgatavošana. Pēc izgatavošanas kapes tiks nosūtītas ārstējošam ārstam, kurš tās izsniegs pacientam kopā ar nepieciešamajām lietošanas instrukcijām.

 

4. solis. Ārstēšana. Pacients kapes patstāvīgi maina ik pēc 10-14 dienām. Vidēji reizi 2-3 mēnešos apmeklē savu ārstu, lai pārliecinātos, ka ārstēšana norit pēc plāna. Vidējais ārstēšanas laiks aptuveni 8-18 mēneši (atkarībā no katra individuāla gadījuma).

 

Uzzināt vairāk par  Ordoline ortodontiskajām kapēm: www.ordoline.lv